Zámková dlažba - Prodej ukončen

Venkovní dlažba je dnes již tradiční součástí moderního bydlení. Pod pojmem zámková dlažba si dnes již naštěstí nemusíme pouze představit šedou kostku nebo původní „íčko“, ale mnohem víc. Námi dodávána zámková dlažba dokáže uspokojit jak běžné, tak ty nejnáročnější klienty, a to jak kvalitou zámkové dlažby, tak vlastnostmi a vzhledem.

Produktové katalogy zámkových a terasových dlažeb Semmelrock

zámková dlažba Semmelrock Top Exclusive
zámková dlažba Semmelrock Rustikal
zámková dlažba Semmelrock Klasic
zámková dlažba Semmelrock Standard

Původ terasové dlažby a betonu

Původní myšlenka práce s betonem je již cca 14 000 let stará, traduje se, že tato chytrá směs byla odkryta řemeslníky z dnešního Turecka. Již v prvním století našeho letopočtu byl beton široce využíván Římskými řemeslníky při stavbě monumentálních staveb.

Složení betonu

Beton je přírodním, odolným produktem, který vzniká ze směsi kameniva, cementu a vody. Dle zvolených typů zámkových dlažeb je součástí betonu i příměs pro zvýšení odolnosti či barevné pigmenty. O trvanlivosti a kvalitě námi dodávaných zámkových dlažeb vypovídají udělené certifikáty jakosti.

Přijďte se k nám poradit a vybrat si tu pravou zámkovou dlažbu.

Dále pro Vaše individuální přání a požadavky Vám nabízíme možnost zhotovení grafického dispozičního návrhu zdarma pro projekty zámkových dlažeb řad Top Exklusiv, Rustikál a Klasic nad 80 m2.

Bradstone - SemmelrockSemmelrock - Tile dlaždice, desky Bradstone a Madoc prvkySemmelrock - Appia AnticaSemmelrock - Corona Brillant, PicolaSemmelrock - Appia Antica a Siena 2 kombiSemmelrock - Siena 2 kombiSemmelrock - PastellaSemmelrock - naše provozovna Vendryně