Žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu

Žaluzie Euro Brilant

Žaluzie Euro Brilant je novým typem žaluzie, na první pohled s odlišným designem, jednolitá tvarová horní lišta bez krytek. U tohoto typu je použit nový typ převodovky. Žaluzie se vytahuje a sklopuje pomocí řetízků. Samozřejmostí je i domykavé provedení, případně 16mm lamelky.

Žaluzie Euro Style Opal

žaluzie Euro Style Opal Žaluzie Euro Style Opal jsou vhodné jak pro plastová, tak pro dřevěná okna. Žaluzie jsou určené k montáži do zasklívací lišty nebo na rám okna. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek. Horní, krycí a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamelek v různých barevných odstínech v šířce 16 mm či ve standartním rozměru 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

Žaluzie Euro Brilant Wood Line

Žaluzie jsou určeny na plastová i na dřevěná okna, montují se do jejich rámu. Lamely jsou provedeny v dokonalé imitaci dřeva jak tónem zabarvení, tak věrným žilkováním dřeva. Všechny profily jsou potaženy renolitovou fólií. Technicky je základ Brilant Wood Line postaven na mechanice žaluzie Euro Brilant. Ovládání je velice snadné a jednoduché, veškerá manipulace je prováděna pomocí kuličkového řetízku, který naklápí lamely do požadované polohy a současně celou žaluzii vytahuje. K fixování žaluzie slouží fixační struny, které jsou uchyceny v rámu okna fixačním kolíčkem. Všechny uchycovací komponenty jsou skryty oku, takže nedochází k narušování estetického dojmu.

Žaluzie Euro Style Opal Wood Line

Žaluzie Euro Style Opal Wood Line montujeme taktéž do rámu dřevěných nebo plastových oken, také lamely jsou vyráběny ve stejném provedení jako žaluzie Euro Brilant Wood Line. Všechny profily jsou potaženy renolitovou fólií. Krycí profil je v plochém designu. Horní, krycí a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamelek v různých barevných odstínech v šířce 16 mm či ve standartním rozměru 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

Žaluzie Wood Line - dřevěné žaluzie

dřevěné žaluzie Dřevěné žaluzie jsou reprezentativní, společensky a vysoce účelový doplněk všude tam, kde je třeba docílit neobyčejného estetického účinku a zároveň protisluneční ochrany. Na výrobu lamel se užívá dřevo ze stromu lípy nebo ramínu, pro svou perfektní stabilitu, jemnost a krásu. Podle míry úpravy zachovávají dřevěné žaluzie svůj klasický, módní nebo také exotický výraz projevu a velmi krásný povrch. Ovládání je snadné a jednoduché. Všechny detaily jsou perfektně zpracovány, takže osloví i nejnáročnějšího zákazníka. Horizontální dřevěné žaluzie propůjčují Vaší domácnosti teplý a ušlechtilý charakter. Odstín zabarvení a výrazné žilkování pravého dřeva obohacují jeho vnitřní úpravu ve zcela novém rozsahu.

Venkovní parapety

Materiál parapetů a jejich barevné provedení

Povrch vytváří vypalovaná prášková barva, jádro je tvořeno taženým profilem slitiny Al, Mg, Si. Parapety jsou dodávány v provedení: bílá, hnědá, stříbrná, bronzová.

Rozměry parapetů

  • tloušťka - dle vyložení 1,5 - 3mm
  • délka - až 6000mm
  • šíře - 70, 90, 110, 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 320, 360mm

Vnitřní parapety

Materiál vnitřních parapetů a jejich dekory

vnitřní parapety

Povrch parapetů vytváří laminátová folie fy Polyrey nebo Postforming, jádro je tvořeno vlhkovzdornou dřevotřískou. Parapety jsou dodávány v mnoha dekorech a imitacích dřevin či mramorů.

Sítě proti hmyzu

Dodáváme sítě proti hmyzu v provedení nasazovacím nebo otevíracím dle přání zákazníků.