Dřevěná okna a termookna TWW

Termo okna TWW - eurookna v provedení Luxus 84 mm

Provedení termookna - sklo

Termookna jsou vybavena izolačním trojsklem 4-16-4-16-4, 2x Planitherm Ultra se speciální vrstvou SOFT-COATING. Nerezový rámeček mezi skly termookna umožňuje dosáhnout těchto vynikajících tepelných izolačních vlastností , U=0,55 W/(m2 .K) a RW = 33 dB. Bez jakéhokoliv příplatku (na přání) sklolaminátový distanční rámeček SWISSPACER, a to v barvě barva světlé nebo tmavě hnědé. Ideální dřevěné okno s možností až 40 % úspory tepla.

Okna v provedení Luxus – Luxusní okna pro Váš domov

Provedení okna

Okna jsou provedena z lepeného třívrstvého smrkového nebo borovicového, případně Dark Red Meranti hranolu v kvalitě dle norem DIN, ČSN a PN6/99 TWW bez podélného napojení. U lamel delších než 2 m se povoluje maximálně 1 spoj. U délky větší než 2,3 m jsou povoleny dva spoje. Okna je možno objednat v profilu tloušťky 68 mm, které je vybaveno izolačním dvojsklem 6-16-4 Clima plus ultra U=1,1 W/(m2 .K) nebo v profilu 84 mm, které je vybaveno izolačním trojsklem 4-16-4-16-4 Clima plus TOP s koeficientem tepelné propustnosti U=0,6 W/(m2 .K), případně v profilu 86 mm (dřevo/hliník) dodávány s izolačním dvojsklem. Rovněž lze dodat bezpečnostní, protihluková či reflexní skla.

Těsnící vlastnosti okna

  • Okapnice - Hliníková eloxovaná s úplným přerušením tepelného mostu.
  • Křídlová okapnice - Okapnice je vyrobena z eloxovaného hliníku.
  • Těsnění - Těsnění je celoobvodové v drážce křídla. V barvě tmavě hnědé či bílé.
  • Kování - Bezpečnostní celoobvodové kování SIEGENIA-AUBI čtyřpolohové s mikroventilací vybavené pojistkou proti svěšení křídel a funkci letního a zimního větrání.
  • Povrchová úprava oken - Okna jsou vybavena bezkonkurenční povrchovou úpravou od skandinávského výrobce barev firmy GORI. Akrylátové vodou ředitelné barvy s přídavkem 25% polyuretanu, který zvyšuje pružnost laku a zamezuje tvorbě prasklin v povrchové úpravě oken.
  • Záruka - Poskytována záruka je 5 let včetně povrchové úpravy.

Dřevěná okna v provedení Standart Termo – dostupná okna pro všechny

Provedení okna

Okna se skládají z lepeného třívrstvého smrkového nebo borovicového hranolu v kvalitě dle norem DIN, ČSN a PN6/99 TWW s podélným napojením na ploše. Okno je možno objednat v profilu tloušťky 68 mm, které je vybaveno izolačním dvojsklem 4-16-4, Clima plus ultra s koeficientem tepelné propustnosti U=1,1 W/(m2 .K) nebo v profilu 84 mm, které je vybaveno izolačním trojsklem 4-16-4-16-4 Clima plus Top s koeficientem tepelné propustnosti U=0,6 W/(m2 .K), případně v profilu 86 mm (dřevo/hliník) dodávány s izolačním dvojsklem. Rovněž lze dodat bezpečnostní, protihluková či reflexní skla.

Okna v provedení Elegant – elegantní okna pro Váš domov

Smrková okna s dvoubarevným provedením - zevnitř bezbarvý lak, zvenku barevný odstín dle vzorníku RAL.

Provedení okna

Okna jsou vyráběna z třívrstvého lepeného smrkového hranolu v prvotřídní kvalitě, bez podélného napojení na ploše. U všech lamel delších než 2,5 m se toleruje na ploše 1 spoj.

Barvy oken

Všechny dřevěné části jsou impregnovány proti hnilobě a plísním. Okna jsou v dvoubarevném provedení - zevnitř bezbarvý lak, zvenku barevný odstín dle vzorníku RAL.

Kování

Je použito okenní kování SIEGENIA-AUBI s bezpečnostními prvky, nosnost křídla do 120 kg. 4 polohy otevírání pomocí jedné kliky. Povrchová úprava - stříbrné pokovení. Uzavírací body po 80 cm. Pojistka proti svěšení. Omezovač otevírání na 90°.

Bezpečnostní kliky

Kliky jsou vyráběny v barvách: titanová, bílá, stříbrná, bronzová a šampaňská. Krytky pantů kování v barvě klik bez příplatku.

Sklo

Izolační dvojsklo 6-16-4, Clima plus ultra, tepelná prostupnost skla U=1,1 W/(m2.K), Rw = 36 dB. Nerezový distanční rámeček mezi skly.

Těsnění oken

Těsnění je dvojité celoobvodové v drážce křídla, v rozích pevně spojené, trvale pružné. Barva bílá, tmavě hnědá nebo béžová.